20 YIllık Tecrübe

Servis Destek

Servis destek ekibi olarak kurulduğumuz günden bu yana sizlere daha iyi hizmet verebilmek için hizmet kalitemizi sürekli geliştirdik. Bilgi ve birikimlerimizi daha ileriye seviyelere taşımak için ekip arkadaşlarımızı düzenli olarak kurs ve seminerlere göndermekteyiz. Geniş servis ağımız sayesinde Kocaeli’nin her ilçesine servis hizmeti vermekteyiz. Her daim müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sektörde öncü ve güvenilir firma olma yolunda ilerlemekteyiz.

Misyonumuz

Kocaeli bölgesinde Beyaz Eşya, Kombi, Klima tamir – bakım ve onarım hususunda alanında uzman personel ile hizmet vermeye devam etmekteyiz, siz değerli müşterilermizden gelen talepleri çağrı merkezimiz en yakın saha ekibine yönlendirerek size hızlı ve güvenli servisi sunmaktadır.

Vizyonumuz

Müşterilerin güvenini kazanıp, yüksek verimli cihazlar oluşturmak,Sektördeki tüm tecrübe ve deneyimimizi her müşteriye yansıtmak.

BEYAZ EŞYA Beyaz Eşya Servisi olarak sadece servis hizmeti değil aynı zamanda müşteri temsilcileri ile yüksek kalitede hizmet sunmayı da hedefliyoruz.

Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi, Buzdolabı, Çamaşır Kurutma Makinesi, Klima ve Kombi ürünlrine hizmet ve teknik destek vermekteyiz. Servisimiz,Teknisyenlerini teknisyen yetiştirme eğitimini tamamlamış sertikalı kişilerden oluşturmaktadır.

Firmamız uzun yıllardır konusunda uzmanlaşmış ve sertefikalı uzman kadrosu ile siz değerli müşterilerine kusursuz servis hizmeti sunmaktadır. Her marka ve modelde , buzdolabı , çamaşır makinesi , bulaşık makinesi alanında teknik servis hizmet vermektedir.Müşteri memnuniyetini ön planda tutup garantili teknik servis hizmeti vermekteyiz.