Klima Servisi

Artık her evde ana ihtiyaç olan klima kullanımı ile birlikte Klima servisi hizmetleri zorunluluk haline gelmiştir. Klimaları temin ederken, teknoloji, pratiklik, elektrik tüketimi gibi birçok özelliğini değerlendiririz. Uzun araştırmalar ile aldığımız klimanın aldıktan sonra en verimli, problemsiz, sağlıklı kullanımı için ise servis hizmetleri önemlidir.

Klima servis personelimiz, sürekli güncellenen teknik programlar ve seminerlerle profesyonel eğitimden geçirilir. Böylece, sürekli gelişen ve yenilenen ürünlerin periyodik bakım ve onarımları uzman personelimiz tarafından yapılır. Tüm Klima servisi araçları, en yeni teknolojik bakım ve onarım cihazlarıyla donatılmıştır. Değişim yapılan yedek arçalarımız orjinaldir ve 1 yıllık garanti kapsamındadır.

Yılların vermiş olduğu tecrübe ve profesyonellik ile klimalarınız için Klima servisiKlima montajıKlima bakımı hizmetleri vermekteyiz. Kocaeli bölgesinde gezici mobil servis ağımızla hizmet vermekteyiz. 7 gün 24 saat firmamızı arayarak klimalarınız için servis talebinde bulunabilirsiniz.