Kombi Servisi

Kombi servisi olarak her marka kombinize 1 yıl garantili orjinal yedek parça ile hizmet vermekteyiz. Kombi servisi olarak yıllar boyunca kazandığımız tecrübemizle arızalanan her marka kombinizin tamirini uygun fiyatlarla yaparak sizi mutlu etmeyi hedeflemekteyiz.

Kombi servis alanında tecrübeli ve uzman kadromuzdan kombi servis ve kombi bakım hizmeti alabilirsiniz. Kombi bakım ve servis işlemleri garantili olarak yapılmakta olup oluşabilecek herhangi bir teknik sorunda kombi destek ekibimiz yakından ilgilenecektir. Kombi bakım, kombi servis işlemlerinizi bizden aldığınız sürece kombiniz güvende olacaktır.

Kombi bakımları kombinizin verimli ve uzun ömürlü çalışmasını sağlamaktadır. Oluşabilecek arıza ve performans düşüklüğünün önüne geçmektedir. Bakım yapılmayan kombilerde verim düşmekte ve doğalgaz tüketimi artmaktadır. Kocaeli Bölgesi Kombi Bakımı ve Kocaeli Bölgesi Kombi Arıza İşlemleriniz İçin bizlere dilediğiniz zaman 0535 527 05 30 destek hattımızdan ücretsiz ve hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.